OH MY… PINK!

About two weeks ago Pink launched new Beauty line and guess what! Oh my… PINK! I had to shop it right away! I mean, IMMEDIATELY! So, here what it looks like. I’ve got a bunch of masks since they were 5/250, and their previous line was pretty good! By that, I mean Sephora kind of good. But we’ll be getting back to Sephora in my next article since I’ve been shopping ALOT.

Před dvěma týdny Pink odstartoval novou Beauty kolekci a hned mi to bylo jasné, že si ji musím pořídit hned. Začalo to vše tím, že měli nabídku pleťových masek 5 za 250,- což je samo o sobě fajn, nejvíc když jejich předchozí verze byla hodně dobrá. Tím myslím stejnou úroveň co Sephora. K Sephore se ale vrátíme až v příštím článku a teď se zaměříme na Pink.

I’ve got 10 face masks, which were again 5/250 czk, so 50 per mask seems like a good deal to me. Their designs are so attractive! I’d give it 10 out of 10*!

Celkově jsem si pořídila 10 pleťových masek, které byly v nabídce 5 za 250,- takže za jednu jsem dala přibližně 50 korun. Přijde mi to jako fér nabídka. Hned jsem se zamilovala do jejich balení, davam tomu jedničku!

Seems like the most of the line is presented with coconut oil products. So I followed and got myself 4 of Selfie Skin coconut oil nourishing masks (’cause we DO need good selfies, right?), 2 of Let’s Pre-Glam with Hyaluronic Acid, So Over This with Tea tree oil, a bunch of Seas the day with sea minerals, Smoothing GLOW DOWN and Grapefruit (simply because I thought the packaging was cute and it won’t hurt to try).

Celá řáda je představená hlavně výrobky z kokosovým olejem. Takže jsem vybrala 4x Selfie Skin masky (protože my potřebujeme dobré selfíčka, že?), 2x Let’s Pre-Glam z kyselinou hyaluronovou, 2x So over this a několik Seas of The Day z mořských minerálů a 1x Glow Down a Grapefruit (protože to balení….).

Pink also released three candle scents. But, let’s admit, who would ever care about their candles if not this cutest polka dot design? Yes, the smell of those is definitely more saturated than of those from Yankee Candle. BUT THAT DESIGN THOUGH. And once it’s completely burnt off you can just keep a jar for brushes or some jewelry or makeup or just keep it there on the table because it’s cuuuute. Orange blossom and tropical woods scent is perfect for spring/summer, nothing too heavy. I mean: GO. GET IT. NOW.

Dále Pink také představil 3 nové vůně svíček. No a přiznejme si, kdo by se zajímal o svíčky kdyby oni nebyly v tak roztomilem balení? I když podle mé zkušenosti ta jejich vůně je mnohokrát intenzivnější, než ta co nabízí Yankee Candle. A nádoba se dá pak použít na štětce nebo tužky protože je dokonalááá! Já jsem si pořídila vůni Orange Blossom (to je snad nějaký pomerančovy květ?), která je perfektní na jaro/léto.

Bath and body line got me like?? I need it. So I received that Soap & Skin body wash, salt and the balm. And they smell as good as they look. Prices kinda vary but everything was in average 250 czk. I mean, it’s on the pricey side, but if I compare this to that crap they try to sell us for the same price in local druggies…not that bad.

Také měli novou koupelovou řadu, která je také zajímavá. Dostala jsem Soap & Skin sprcháč, který taky voní po kokosu, sůl a balzám. Všechny vůni jsou skvělé. Ceny jsou určitě dražší, ale když si vzpomenu, jaké kraviny se nám snaží prodat místní drogerky za stejnou cenu, tak pak to nevypadá až tak zle ; ) V průměru koupelová řada je za 250 CZK. Aspoň jednou si to vyzkoušet, za to nic nedáte.

Next thing is this small cute great smelling hand cream. We’ll see how long it will last… It was for 105 czk so it’s about 5 bucks.

Dál tu mám tento malý krém na ruce z vůni Matcha. Uvidíme jak dlouho vydrží ale ta velikost je akorát s sebou do kabelky. A je za 105 CZK.

Also, they had this offer for Swim – buy 1 get 1 for free. And I still didn’t have any swimsuit for summer. And my mom needed one. And… you follow where I am leading? 😉  I’ve got us two of those ’cause those prints are so cool and the chest detail… Are you kidding me! She originally wanted plain blue but when I showed her this print we ended up with two of those same.  On the web, it’s called Strappy Front High-Leg One Piece and single was for 1 300 czk s0 we just paid 1300 for two which is not bad.

A právě v tu dobu probíhála akce na plavky – když si pořídíte jedny a druhé máte zdarma. Nové plavky na léto jsem neměla a má máma akorát potřebovala také, takže jseme podlehli nabídce a máme každá jedny. Zamilovala jsem se do toho potisku palmových větví a barviček. Materiál, provedení, barvy – vše na jedničku. Za 700 CZK mi to přijde akorát.

If you liked something from the post you can follow to the item on the VS PINK e-shop by clicking on it below↓ ??GO PINK ??

??Pokud nějaké výrobky vás zaujaly, kliknutím dole můžete rovnou přijít na stránku vybraného produktu. Jinak, holky, v poslední době jsem si všimla jak všude možně se prodávají Victoria’s Secret a Pink věci a kosmetika za dvoj/trojnásobek původní ceny. Je to na vás pokud chcete někomu dat možnost přivydělat, ale od sebe řeknu, že na originálním e-shopu nakupovat se dá lehce, doprava je 2 týdny, a je tam spousta nabídek. Jen mi přijde to divné když vidím natolik předražené věci na Vinted, Letgo a nějakých e-shopech.??
Follow:

2 Comments

  1. Daniela
    Březen 19, 2018 / 1:18 pm

    Krásný článek, hezké fotky. Taky chci si něco pořídit od Victoria Secret ale zatím asi se k tomu nedostanu

  2. Linda
    Březen 20, 2018 / 2:44 pm

    I need that swim one-piece omg! nice pictures, looks like you enjoy shopping

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress spam blocked by CleanTalk.