Special occasion dress: where to find yours

e all once met the situation when the Big Day was getting closer, and we still didn’t have a perfect resolution. It can be Prom night, Faculty Ball, Wedding or cocktail evening with old friends. I know. I’ve been there too. Too many times. And since the ball season is coming again, I’ve put together some really decent looking dresses (meaning gorgeous). So if you still haven’t found Your perfect Gown, this article may help you with it.

Jednou jsme se všichni setkali se situací, kdy se blíží velký den, ale pořád nemáme co na sebe. Muže to být maturitní ples, svatba či koktejlová párty se starými kamarády. Já to znám, protože se mi to stává často. Teď’, když se plesová a maturitní sezóna blíží, dala jsem dohromady několik překrásných šatů a doufám, že najdete kapku inspirace i pro svůj look.

s Prom and Ball season knocking on the door, it’s just the right time to get an image of what your right dress will be like. And then – where you will be looking for it. So, Cinderellas, even if you are late for the Ball, here comes your Fairy Godmothers BHLDN and Net-a-porter to dress you up for the big night!

Sezóna plesů a maturit se blíží a to znamená, že teď je ten pravý čas si udělat představu o tom, jak by měly správné šaty vypadat a potom – kde je najít. Takže, míle Popelky, kdybyste měli pocit, že už to nestíháte s přípravami na ples, přicházejí vaše víly kmotřičky BHLDN a Net-a-porter, aby vás připravily na velkou noc a buďte si jisté – tyhle šaty vám jen tak o půlnoci nezmizí. No, jen když si to budete přát ; )

hat’s a bit harder task, agreed? I once also was looking for my perfect Gown and nothing really met my expectations. Months and months of searching can leave you desperate when no time is left. So make sure you know where to look for.
Aren’t you bored of that same looking dresses in local wedding saloons? Then here comes Net-a-Porter with its designer pieces – Oscar de la Renta, ROLAND MOURET, Reem Acra, ROSIE ASSOULIN and many others. Here are the ones caught my attention.

Svatba… to je už poněkud těžší úkol, souhlasíte? Jednou, taky jsem hledala ty pravé šaty a nic, to co bylo nabízeno, nesplňovalo mé představy o nich. Měsíce neúspěšného hledání, můžou vás zanechat v zoufalství a čas rychle vyprší. Takže musíte vědět, co přesně hledáte. Už jste unavení z těch stejně vypadajících šatů z místních půjčoven? A právě proto přichází Net-a-portrét s unikátními kousky od Oskara de la Renta, ROLAND MOURET, Reem Acra, ROSIE ASSOULIN a mnohá dalších. Tady vám ukážu ty, které mě zaujali…

Our good old friend Vera Wang created something you may fall in love with. Can you see yourself walking down the Aisle in one of those? Because when the right moment comes, to say YES, none of us could say NO to Vera Wang dress.

Naše stará kamarádka Věra Wang také navrhla něco, do čeho byste se mohli zamilovat. Už vidíte sebe jít k oltáři v jednom z těchto šatů, protože když přijde chvíle říct „ANO“, nikdo neřekne „NE“ šatům od Věry Wang.
vs

Still not good enough? Well, maybe BHLDN could help because they have their own gorgeous bridal collection.

Pořád to není to pravé? No, tak třeba BHLDN splní vaše požadavky, protože mají vlastní svatební kolekci.

lanning on seeing old friends and have a few drinks in some fancy lounge? That, of course, requires some fancy-panty dress. Shic and small as those.

Plánujete setkání se starými přáteli? Dát si v pátek večer koktejl v nějakém luxusním baru? Samozřejmě, to vyžaduje luxusní šaty. Krásné a malé, přesně jako tyhle.

nd, of course, every Cinderella needs her perfect shoes. Unless you’ve got your Fairy Godmother to take care of yours, you would need to know where to find just the right ones.

Určitě, každá Popelka také potřebuje své skleněné střevíčky, ale pokud vaše víla kmotřička je neobstará za vás, musíte vědět, kde najít ty pravé, díky kterým na vás nedokáže zapomenout žádný moderní Princ.

Gucci, Sophia Webster, Gianvito Rossi, Jimmy Choo, René Caovilla… for the wedding, for Ball or just to make your day.

5
5
Follow:

11 Comments

 1. Daniela
  Leden 22, 2018 / 11:35 pm

  Hezky článek, nádherné šaty
  +

 2. Nikola
  Leden 23, 2018 / 11:59 am

  Hezký napsáno. Šaty od Vera Wang jsou opravdu krásné
  Nikola x

 3. Leden 23, 2018 / 2:33 pm

  Великолепные платья! И очень понравился подборка обуви, хочу большую половину из представленного. Спасибо за интересную статью.

 4. Leden 25, 2018 / 5:25 pm

  Ótima postagem.
  Lindos vestidos.
  Seguindo por e-mail.

  Beijos

 5. Johnd650
  Březen 11, 2018 / 10:11 am

  Greetings! Very useful advice within this article! It is the little changes that make the most important changes. Many thanks for sharing! eegcekbeaeek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress spam blocked by CleanTalk.